Ніка-Текст Плюс


20 років досвіду

+380674720486 +380734680506 tov.nika.text@gmail.com

20 років досвіду

Наша продукція виготовляється за стандартами і тільки з надійного матеріалу. Завдяки безпосередній співпраці з виробниками тканин та фурнітури, ми маємо можливість використовувати будь-який матеріал на смак замовника для виготовлення виробів.
пошив одягу

20 років досвіду

Наша продукція виготовляється за стандартами і тільки з надійного матеріалу. Завдяки безпосередній співпраці з виробниками тканин та фурнітури, ми маємо можливість використовувати будь-який матеріал на смак замовника для виготовлення виробів.

4 фабрики, 500 працівників

Довіра клієнтів є нашим пріоритетом. Nika-Text Plus цінує вас, враховує всі побажання та прагне максимально задовольнити ваші вимоги. Він також пропонує постійні знижки на сезонні товари, подарунки, розгляд пропозицій будь-якого покупця та вирішення різних питань.
Поширені питання по виробництву одягу

4 фабрики, 500 працівників

Довіра клієнтів є нашим пріоритетом. Nika-Text Plus цінує вас, враховує всі побажання та прагне максимально задовольнити ваші вимоги. Він також пропонує постійні знижки на сезонні товари, подарунки, розгляд пропозицій будь-якого покупця та вирішення різних питань.

Наша перевага – досвід. Наша мета – одягнути всіх захисників України.

З самого початку воєнних дій, наші спеціалісти брали участь в розробці форми новітнього зразку. З 2015 р ми виробляємо форму та акіпірування, що повністю відповідає встановленим стандартам, ТУ та ДСТУ, що підтверджено Протоколами випробовувань, СЕС, Сертифікатами якості, Деклараціями про відповідність тощо.

Наш досвід підтверджується роботою з більше, ніж 50 головними державними підприємствами та установами країни. Ми пишаємося, що нашими клієнтами є:

  • Міністерство оборони України та ін. 
  • Національна гвардія України
  • Національна поліція України
  • Служба безпеки України 
  • Національний банк України

Ваша довіра – наша сила! Ви служите державі – ми служимо вам!

Наша продукція
Пошити партію військового одягу

Формула нашої потужності: 4 фабрики + 500 працівників на виробництві!

Наші потужності – яскравий виняток на українському ринку швейних підприємств. Завдяки власному розгалуженому виробництву, ми виконуємо складні та об’ємні замовлення у короткі терміни. Лише за один місяць 2020 рок підприємство виготовило 29 000 одиниць військових костюмів! Різноманіття досвіду, професійні працівники та сучасне обладнання дозволяють нам виготовляти продукцію підвищеної складності з максимальною автоматизацією процесів.

Наше обладнання
замовити пошив одягу

Компанія «Ніка-Текст» розпочинала свою роботу з виготовлення спецодягу для шахтарів, працівників доріг, сигнального одягу та робочої форми. Внаслідок подій 2014 року, що змінили Україну, ми разом с працівниками нашої компанії розпочали активно виготовляти екіпірування та одяг для армії, що є нашою основною роботою та приводом для гордості і до цього часу.
Щоденна наполеглива праця нашої команди протягом багатьох років забезпечила розширення асортименту продукції, яку ми пропонуємо: від Засобів індивідуального захисту до одягу для військовослужбовців високого ступеня захисту. Наше виробництво забезпечує якісним та надійним одягом багатьох працівників соціально-важливих установ країни.
Поряд з цим, ми не залишаємось осторонь наболілих проблем країни та наших співвітчизників, тому активно займаємось волонтерською діяльністю.
Компанія «Ніка-Текст» робить все можливе для того, щоб ви були впевнені у якості та надійності кінцевого виробу. Наша репутація надійного партнера та виробника, яку ми отримали завдяки роботі з вами, – найкращий показник нашої роботи

Наша головна спеціалізація – робочий та військовий одяг

Наш погляд на робочий одяг

Ми працюємо над тим, щоб спростувати головний стереотип про робочий одяг, як незручний, неестетичний та однотипний. 

Завдяки якісній та правильно підібраній уніформі ви створюєте комфортні умови для працівників, забеспечуєте їх безпеку, підтримуєте позитивний імідж компанії як у внутрішньому середовищі, так і перед партнерами, а також дисциплінуєте їх, чим підвищуєте ефективність.

Ми завжди розуміємо важливість спеціальної форми, тому кваліфіковано допомагаємо замовнику обрати оптимальні для нього матеріали, правильні моделі одягу з точки зору функціональних, технічних та естетичних характеристик. При виготовленні одягу ми приділяємо увагу навіть незначним деталям та підбираємо оптимальний варіант для замовника.

Форма виробництва компанії «Ніка-Текст» – це простий спосіб покращити безпеку, комфорт та дисципліну у великій компанії!

Замовити форму

Наша
місія

Змінити звичне ставлення багатьох до робочого одягу як до обов’язкового, незручного та неестетичного. Адже спецодяг давно почав відігравати набагато більшу роль. У сучасному світі корпоративний одяг – це імідж компанії в цілому, і, звичайно, безпека працівників. Захист від агресивного середовища та комфорту. Ми хочемо зробити робочі дні кожного працівника дещо приємнішими завдяки довговічному, якісному і в той же час зручному робочому одязі. Неважливо, кого ви одягнете в спеціальну форму – охоронця чи прибиральницю, технічного чи адміністративного працівника, у справді хороших комбінезонах, вони будуть виглядати як зразок своєї професії, а компанія буде єдиною добре- скоординований механізм.

Наша спеціалізація

Компанія "Ніка-Текст" займається виробництвом та продажем робочого одягу, спецодягу та корпоративної форми. Заснована компанія в 2000 році. Спочатку спеціалізувалася на виробництві спецодягу для шахтарів, працівників доріг, сигнального одягу, робочої форми. У 2014 році, в зв'язку з течіями обставин в країні, компанія «Ніка-Текст Плюс» перепрофілювалася на виробництво військового спорядження, одягу для військовослужбовців. Протягом багатьох років компанія веде активну волонтерську діяльність. Потім компанія почала виробляти медичну багаторазову і одноразовий одяг. Від простих халатів до одягу максимальному ступені захисту. Нашої медичним одягом були забезпечені багато медичних установ. Завдяки багаторічному досвіду і тісній співпраці з постачальниками тканини і фурнітури, для нас не було неможливим забезпечити фабрику такими потрібними і дефіцитними матеріалами для пошиття медичного одягу.
перейти до продукції